Кутська селищна рада продовжує допомагати військовим

Очільник Кутської громади Дмитро ПАВЛЮК вкотре відвідав армійців у зоні бойових дій та передав те необхідне, що сприяє посиленій боротьбі з російським окупантом.

Йдеться про DJI MAVIC 3 для бійців, які боронять українські кордони на Донеччині та FPV дрони для воїнів, які виконують бойові завдання на Запорізькому напрямку. Також реагуючи на запити керівництв військових частин селищна рада забезпечила бійців іншими необхідними речами.

Безмежна вдячність нашим воїнам, які ризикуючи найціннішим – своїм життям, стоять на захисті нашої держави. А ми, прикладаючи максимум зусиль, робимо все можливе, щоб їм допомогти боротися із запеклим ворогом. Дякуємо усім платникам податків, які наповнюють надходженнями місцевий бюджет, даючи громаді сили у цих надскладних умовах.

Бо лише спільними зусиллями можемо наблизити нашу Перемогу!

Слава Україні! Героям Слава!