Відбулися змагання з волейболу серед команд дівчат

Сьогодні на базі Великорожинського ліцею відбулася першість з волейболу Кутської громади серед школярів (дівчата). За перемогу змагалися 5 команд освітніх закладів.

Старту першості передувала церемонія відкриття. До учасників змагань із привітанням звернулися начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради Володимир Подоляк та директорка ліцею Олександра Прокоп’юк. Святкового настрою додали дівчатка танцювального колективу Великорожинського ліцею.

В запеклій боротьбі за коловою системою у результаті зіграних ігор перемогу здобула збірна дівчат Старокутського ліцею, друге місце виборола команда Кутського ліцею, третє – учні Великорожинського ліцею. Переможці та призери нагороджені кубками та пам’ятними призами. Грамотами за участь нагороджені Тюдівський та Розтоківський ліцеї.

Необхідно зазначити, що спортивні змагання у Великорожинському ліцеї проходили вперше.

Турнір відбувся за сприяння відділу культури, туризму, молоді та спорту та відділу освіти Кутської селищної ради.

Дякуємо ЗСУ!