У Косівському районі продовжується боротьба за першість в проєкті «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Вчора на базі Рожнівського ліцею «Гуцульщина» Федора Погребенника відбулися змагання з футзалу. Привітати та надихнути на перемогу школярів завітали в.о. голови Косівської районної державної адміністрації – в.о. начальника районної військової адміністрації Василь Жмендак, Рожнівський сільський голова Сергій Радиш, вихованець футбольної академії ФК «Шахтар» Донецьк, гравець ФК «Сконті» Рига-Латвія, ФК «Карпати» Львів, ФК «Верес» Рівне Іван Луканюк та директор Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника Олена Радиш.

Відтак у ІІІ етапі змагалися команди Старокутського ліцею Кутської селищної ради, Прокуравської гімназії Космацької сільської ради, Акрешорської гімназії Яблунівської селищної ради, Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника Рожнівської сільської ради та Вербовецької гімназії Косівської міської ради.

Напружена, але чесна і безкомпромісна гра визначила переможців районних змагань з футзалу. Ними стали хлопці ФК Вербовецької гімназії. За крок до чемпіонства були гравці ФК Старокутського ліцею: у фіналі хлопці дещо поступилися команді-переможцю та вибороли на змаганнях «срібні» нагороди.
Третьою фінішувала команда Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника.

Четверте та п’яте місця між собою розділили ФК Прокуравської гімназії Космацької сільської ради та ФК Акрешорської гімназії Яблунівської селищної ради відповідно. Школярів нагородили дипломами та кубками районного етапу спортивного проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Вчителів фізичного виховання Старокутського ліцею Василя Вальчика та Ярослава Яким’юка було нагороджено подяками Косівської районної державної адміністрації.

Вітаємо всіх учасників змагань та дякуємо за азартну гру і влучні голи!

Разом переможемо!