Кутська селищна рада та її виконавчий комітет від усієї душі вітають депутатку АНДРЕЙЧУК ЛЮБОВ ЯРОСЛАВІВНУ з ювілейним Днем народження!

30 квітня 2021 року

Доля подарувала Вам активне, розмаїте, цікаве життя.

Бажаємо Вам нових здобутків, незгасної енергії у повсякденній відповідальній діяльності і щоб Ваш високий професіоналізм і надалі плідно слугував нашій громаді.

Нехай збудуться всі плани і мрії, хай оточують чуйністю і турботою близькі, розділяють із Вами будні і свята вірні друзі.

Фінансової Вам стабільності, яскравого щастя, сприятливого візерунку долі, сонячних радощів, сердечної любові.