Кутська селищна рада та її виконавчий комітет вітають із Днем народження ЛУКАНЬ ОКСАНУ ВАСИЛІВНУ, депутатку селищної ради VIII демократичного скликання, спеціалістку I категорії відділу організаційної роботи, документообігу та контролю апарату селищної ради (с. Старі Кути)

Сердечні вітання з нагоди чудового дня – Дня народження! Бажаємо у цю святкову мить, що співпадає з Преображенням Господнім, особливого щастя, предоброї долі, міцного здоров’я.

Зоставайтеся у житті, професійній та громадській діяльності такою ж енергійною, цілеспрямованою та натхненною. Підтримки, розуміння і шани Вам від колег, односельчан, жителів усієї нашої громади.

Нехай Ваші рідні та близькі завжди Вас люблять і оберігають, спільно з янголом-охоронцем за спиною. Приємних вражень від кожного дня, здійснення бажань та мрій!