Кутська селищна рада та її виконавчий комітет, жителі Кутської громади висловлюють щире співчуття з приводу трагічної загибелі у ДТП лейтенанта поліції ІВАННИ ЛУКАНЮК – дільничного офіцера поліції Косівського районного відділу поліції̈.

Енергійній, життєрадісній, позитивній дівчині було лише 22 роки. Все б могло бути ще попереду, та не судилося…У цей важкий для рідних, близьких та колег час розділяємо біль утрати та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати за найдорожчою для Вас людиною, а наші щирі співчуття полегшать Ваше горе.

Світла пам’ять про неї назавжди залишиться в небайдужих і люблячих серцях.
Світла пам’ять тобі, Іванно!