АКЦІЯ “ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК”

Залишається незмінною добра традиція перед Великоднем, забезпечити найнеобхіднішими продуктами до Великоднього столу певну кількість людей, яким зараз найважче – це старенькі, одинокі, особи з інвалідністю, багатодітні сім’ї, малозабезпечені, в тому числі потребуючі внутрішньо переміщені особи, які проживають в Кутській громаді.

180 наборів зібрано за рахунок благодійної допомоги отриманої від Василя Вишиванюка, БО «Чисті серцем», Ірини Рабарської, ФОП Тетяни Узюмової та коштів місцевого бюджету Кутської селищної ради.

Щиро дякуємо за вашу небайдужість, підтримку та допомогу.

Нехай прийдешнє свято Христового Воскресіння принесе в кожну домівку довгоочікуваний Мир, спокій та добробут!