Вітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА із Христовим Воскресінням

Шановні жителі та гості Кутської громади, наші Захисники і Захисниці! Від щирого серця вітаю вас з найбільшим християнським святом – Світлим Воскресінням Христовим!

Сьогодні наша держава та її громадяни переживають найважчий період в новітній історії – війну, яку розпочала росія проти України. Але ми переконані, що вистоїмо та здобудемо Перемогу над ворогом! Тож нехай Святий Великдень дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серцях, живить душу та укріплює віру.

Наші щирі молитви наповнені вдячністю Богу, нашим захисникам, волонтерам, кожній людині, яка наполегливо працює задля Перемоги.
Нехай Господь своєю любов’ю та заступництвом огорне кожного з вас,а в оселі прийде здоров’я, щастя, достаток. Життя нехай буде світлим, а помисли стануть щирими та добрими.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК