Кутській громаді для внутрішньо переміщених людей передали набори побутової техніки.

Придбати їх вдалося за підтримки обласної організації Молода Просвіта Прикарпаття / Moloda Prosvita Prykarpattia, завдяки фінансовій допомозі від гуманітарної організації CORE (Community Organized Relief Effort) у рамках проєкту «Простори підтримки».
29 червня Світлана Онищук Голова Івано-Франківської ОДА разом із керівницею «Молодої Просвіти Прикарпаття» Бардяк Євгенія зустрілися із головами територіальних громад та вручили їм комплекти техніки.
Зазначимо, що отримати техніку Кутська громада змогла, попередньо взявши участь у конкурсі, в результаті якого в числі інших 35 громад була відібрана, та надано повні набори побутової техніки (холодильник, пральна машина з вбудованою сушкою, мікрохвильова піч, мультиварка, фен, праска).
Придбана техніка має забезпечити частину побутових запитів людей, які тимчасово мешкають у садочку «Покутянка».