Кутську громаду відзначили за лідерство у використанні цифрових рішень для розвитку економіки на основі даних

Центр розвитку інновацій – Center for Innovations Development відзначив Кутську територіальну громаду за лідерство у використанні цифрових рішень для розвитку економіки громади на основі даних. Організація відзначила систематичну роботу, яка ведеться в громаді вже два роки поспіль з метою підвищення прозорості в комунікації влади з громадою та впровадження інноваційних інструментів електронної демократії.

Команда Центру розвитку інновацій (ЦРІ) допомагає громадам ставати кращими шляхом розвитку електронної демократії (е-Дем) та інновацій в урядуванні.