Сьогодні, 02 січня, на стадіоні ім. М.П. Кушнірука на майданчику зі штучним покриттям відбувся «Новорічний кубок» з мініфутболу серед дітей 2013 – 2014 років народження.

Участь у турнірі взяли 4 команди віділення футболу КНП СК «Авангард» (Кути, Слобідка, Тюдів, Розтоки).
Начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради Володимир ПОДОЛЯК привітав юних спортстменів, тренерів, гостей змагань з Новим роком та побажав вдалого старту футбольного сезону – 2024.
У результаті зіграних ігор (по колу) місця розподілилися так:
? І – U – 10 с-ще Кути (тренер Іван Луканюк)
? ІІ – U – 10 с. Слобідка (тренер Денис Ткаченко)
? ІІІ – U – 10 с. Тюдів (тренер Євген Калинчук)
ІV – U – 10 с. Розтоки (тренер Віталій Самашко)

Всі учасники турніру отримали пам’ятні грамоти, а команда КНП СК «Авангард» с-ща Кути була нагороджена ? кубком переможця.
Змагання пройшли за сприяння та організації відділу культури, туризму, молоді та спорту і відділу освіти Кутської селищної ради.
Дякуємо ЗСУ, нашим незламним воїнам за можливість проводити спортивні заходи для дітей у цей небезпечний час!