Кутський селищний голова Дмитро ПАВЛЮК нагороджений грамотою Єпископа Василія ІВАСЮКА Єпарха Коломийського за плідну співпрацю в розвитку соціального служіння на благо потребуючим.

Сьогодні, 11 листопада, благодійна організація Карітас Коломия розпочала форум соціального служіння “Взаємодія заради стійкості”, якому передувала Архиєрейська Божественна Літургія.

Опісля Літургії архиєрей нагородив грамотами учасників форуму: парафіяльні спільноти, представників громад та духовенство за розвиток соціального служіння на своїх місцях. Грамоту для голови Кутської територіальної громади та працівників селищної ради отримав секретар ради Сергій КОЛОТИЛО.

Учасники форуму мали змогу почерпнути ідеї для реалізації проектів та послухати фахівців своєї справи. А також ознайомитися з презентаціями різних форумів служіння у форматі ” world – кафе”.