Кутський селищний голова Дмитро ПАВЛЮК взяв участь у заході щодо обговорення механізмів співпраці органів місцевого самоврядування з департаментом агропромислового розвитку Івано-Франківської ОДА для покращення комунікації з агровиробниками в громаді.

Діалогову зустріч з головами територіальних громад Прикарпаття за участю керівництва департаменту агропромислового розвитку Івано-Франківської ОДА організував регіональний офіс U-LEAD в Івано-Франківській на базі Матеївецької територіальної громади.

Директор департаменту агропромислового розвитку Алла Хамчич розповіла про основні напрямки державної політики в сфері сільського розвитку та висловила готовність ділитись інформацією про можливості для сільськогосподарських виробників.

Про основні можливості програм підтримки агровиробників на державному, регіональному та місцевому рівнях поінформував присутніх заступник директора департаменту агропромислового розвитку Володимир Сірко.

В рамках заходу голови громад підняли ряд проблемних питань, які виникають при спробах скористатись програмами державної підтримки, пільгами для сільськогосподарських виробників.

«Представники громад та департаменту агропромислового розвитку Івано-Франківської ОДА відзначили актуальність налагодження більш тісної комунікації. Також вони акцентували на необхідності постійного обміну інформацією та об’єднання зусиль для побудови системи інформування агровиробників у громадах про існуючі можливості для залучення додаткових ресурсів для розвитку, подолання проблемних явищ та підтримки сільськогосподарських виробників на Прикарпатті», – зазначив радник з питань децентралізації регіонального офісу U-LEAD в Івано-Франківській області Максим Чопей.