Чергова допомога для наших військових!

Спільними зусиллями військових та громадян-патріотів України щодня ми боронимо нашу країну від окупанта. Кутська селищна рада продовжує свою роботу щодо підтримки ЗСУ та забезпечення їх усім необхідним та можливим.

На Авдіївський напрямок для Десантно-штурмової бригади передали 10 дронів 7 – дюймів SAPSAN з акумуляторною батареєю 6S2P90A mAh та платою ініціації «ТИП 2».

Безмежна вдячність нашим воїнам, які ризикуючи найціннішим – своїм життям, стоять на захисті нашої держави.
Дякуємо усім платникам податків, які наповнюють надходженнями місцевий бюджет, даючи громаді сили у цих надскладних умовах.

Працюємо далі! Все буде Україна!🇺🇦