Міжнародний фонд охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» NEEKA Ukraine People in Need продовжують піклуватися про внутрішньо переміщених людей Кутської громади

Сьогодні, 01 листопада, від Міжнародного фонду охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» NEEKA Ukraine People in Need 51 сім’я з числа ВПО (одинокі матері з дітьми до 4 років, особи з інвалідністю, люди 65+) отримали пакет гігієни та 30 сімей (новоприбулі) – предмети повсякденного вжитку, а саме: сонячні лампи, матраци, термоси, постільну білизну, ковдри, кухонні набори, спальні мішки, подушки, худі.

Щиро дякуємо NEEKA Ukraine за вашу небайдужість, допомогу і підтримку людей, які через війну змушені були покинути свої домівки та найбільше цього потребують.

Разом до перемоги!

Слава воїнам ЗСУ