На Прикарпатті триває щорічна кампанія протиепізоотичних заходів на пасіках

На території Івано-Франківської області, відповідно до плану протиепізоотичних заходів, спеціалістами обласної державної лікарні ветеринарної медицини здійснюються ветеринарно-санітарні заходи на пасіках, які триватимуть до 15 травня поточного року. Результати заходів вносяться у паспорт пасіки.

Крім того подаємо до уваги зацікавлених сторін розроблений Держпродспоживслужбою Алгоритм дій при проведенні планових протиепізоотичних заходів на пасіках.

Інформація Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області