Невимовний біль утрати знову охопив Кутську громаду

З великим сумом повідомляємо, що на війні з російським окупантом, відданий Військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо захищаючи рідну землю від загарбників, 31 серпня 2023 року, під час артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Бахмут Бахмутського району Донецької області, поліг Герой Андрій Петрович КОЗАРУК, 21 серпня 1995 року народження, житель села Старі Кути, уродженець Коломийщини. Солдат, стрілець – снайпер.

Йому було лише 28… Дуже боляче усвідомлювати, що молоде життя обірвалося у розквіті сил. Скільки доброго і світлого могло бути в нього попереду, але він віддав його, обороняючи Батьківщину і всіх нас.

Щиро співчуваємо рідним, близьким, побратимам та знайомим загиблого Героя. Світлий спомин про мужнього Захисника України назавжди залишиться в наших серцях.
Низький уклін Захиснику за сміливість, мужність та патріотизм!

Вічна пам’ять Герою!

Про зустріч нашого Захисника та похорон повідомимо додатково.