Привітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА з Днем підприємця України

Шановні підприємці, сьогодні ви святкуєте своє професійне свято! Щиро вітаю вас! Саме підприємці є однією з головних рушійних сил будь-якої економіки. Без діяльності підприємництва взагалі важко уявити існування нашого суспільства, адже саме ви забезпечуєте потребу мешканців у товарах та послугах.

Підприємці Кутської громади, як і всієї України, вносять свій вагомий внесок у розвиток економіки, не лише як платники податків чи роботодавці, але й як спонсори та волонтери, що підтримують Збройні Сили України та допомагають військовим.

Висловлюю кожному з вас велику вдячність за допомогу у скрутні часи, наполегливу працю, ініціативність, прийняття важливих рішень, що сприяють розвитку громади й покращенню її добробуту.

Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною. Бажаю вам міцного здоров’я, нескінченної ділової енергії, подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і Перемогу України!

З повагою селищний голова Дмитро Павлюк