Очільник Кутської селищної ради Дмитро Павлюк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад, яке вчора відбулося в Івано-Франківську під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

Ключове, на чому зосередили увагу:

Захист нашої енергетичної інфраструктури від ударів pоciйськиx теpoристів. Ще одне вкрай важливе питання – витрати бюджетних коштів.

Окрім того, йшлося про продовження та поглиблення переговорів з державами-членами Альянсу щодо вступу України у НАТО, та прогрес України у виконанні рекомендацій Європейської комісії для початку переговорів про вступ нашої держави до ЄС.