29 липня на спортивному майданчику СК «Авангард» відбувся традиційний турнір з пляжного волейболу

29 липня на спортивному майданчику СК «Авангард» відбувся ?традиційний турнір з пляжного волейболу (мікст) ?присвячений Дню Української Державності та Дню хрещення Київської Русі – України.
У турнірі взяли участь 10 команд зі 6 населених пунктів (Кути, Кобаки, Річка, Новоселиця, Соколівка, Рожнів).
У результаті зіграних ігор отримано наступні результати:
? І місце – Кути (Микола ЛАЗОРИК, Іванна ПЕТРІВ)
? ІІ місце – Річка (Василь ГРИМАЛЮК, Віка ХАРЧЕНКО)
? ІІІ Місце – Кобаки (Степан ГРИКОРАК, Романа КРИЧУН)

В номінації «кращі гравці» було визнано Василя ГРИМАЛЮКА з Річки і Роману КРИЧУН з села Кобаки. Дякуємо головному судді Володимиру СМЕРЕЧИНСЬКОМУ, суддям Олександрі КИРИЛЮК, Валерію БЕСАРАБУ та Яремі СТАРОЖИТНИКУ за допомогу в проведенні турніру.

Найактивнішій вболівальниці Любові БЕРЕЗЮК було надано честь нагородити переможців та призерів кубками, медалями, громотами, а також волейбольним інвентарем для гравців Кутської громади.

Турнір проведено за підтримки відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради.

Слава Україні! ??
Слава ЗСУ!???