Як працювала мобільна медична бригада у Кутській громаді в липні 2023 року

У Кутській громаді в рамках проєкту з асоціацією Médecins du Monde Greece – Γιατροί του Κόσμου працює виїзна мобільна бригада, що надає медичну допомогу жителям сіл. Лікарі оглядають людей, консультують, проводять УЗД-діагностику.

Протягом липня 2023 року бригадою були здійснені виїзди в населені пункти громади, а також у сусідні.

Медичну допомогу отримали:

182 особи, з них 47 внутрішньо переміщених осіб та 30 – з обмеженими можливостями, а також здійснено 18 виїздів до важкохворих за місцем проживання. Нагадаємо, що місцеві жителі та внутрішньо переміщені люди мають можливість скористатися медичними послугами таких спеціалістів: психолога, оториноларинголога, хірурга, невропатолога, терапевта, лікаря ультразвукової діагностики, пройти обстеження на електрокардіографі та УЗД-апараті.