ПІДТРИМКА ВІЙСЬКОВИХ у 2023 році: ПІДСУМКИ

23,7 млн грн з бюджету Кутської селищної територіальної громади у 2023 році було перенаправлено на потреби Збройних Сил України, підтримку військовослужбовців та їх сімей.

— 21,7 млн. грн. було спрямовано:

— на військові частини, в т.ч.:
-пально-мастильні матеріали – 383,9 тис.грн.
-запасні частини, господарські товари, інструменти, обладнання різне – 3,230 млн. грн.
-ремонт автомобільної техніки – 466,9 тис.грн.
-квадрокоптери, дрони, електрогенераторні установки, еко ФЛО, радіопристрої та камери, антени, штативи, кріплення до квадрокоптерів, вогнегасники, зарядні пристрої, джгути-турнікети СІЧ, відеокамери та кабеля, прожектори, маршрутизатори, набори саперні ДЗМ-1, кабеля для старлінків та інше обладнання – 2,8 млн. грн.;

-забезпечення функціонування військової частини підрозділу територіальної оборони – 14,8 млн. грн.

— На інші військово-цивільні формування профінансовано видатків на суму 700,0 тис. грн.

– Також у 2023 році діяла Програма соціального захисту населення. В межах цієї програми на кінець року профінансовано матеріальні допомоги у сумі 1, 330 млн. грн. – це допомога:

-на придбання твердого палива (дрова);
-на поховання військових;
-на лікування військових;
-виготовлення пам’ятників загиблим військовим;
-доплата з бюджету на харчування дітей військовослужбовців в закладах середньої та дошкільної освіти.
Субвенція Великоолександрівській громаді Херсонської області – 300 тис.грн.

— Також загалом з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Кутською селищною радою на фронт було передано 4️⃣3️⃣ автомобілі, 8️⃣ з них у минулому році.

— Двічі перерахували свій одноденний заробіток на підтримку ЗСУ працівники Кутської селищної ради. Війна продовжує ставити перед нами нові завдання і виклики, але пріоритетом залишаються підтримка військових та соціальна сфера. Спрямовуємо ресурси на заходи тероборони та підтримку сил безпеки.

РАЗОМ МИ СИЛЬНІ!

Слава Україні! Героям Слава!

Результати роботи