ПІДТРИМУЄМО НАШЕ ВІЙСЬКО: ЦЬОГО РАЗУ ВКОТРЕ ПЕРЕДАЛИ АВТО

Волонтери Кутської селищної територіальної громади для потреб військових передали 2️⃣ автомобілі. Один з яких, відремонтовано. Цей пошкоджений та виведений з ладу транспортний засіб нещодавно привезли з лінії фронту, а тепер він уже знову повертається назад.

Автомобілі освятили о. Михайло БУДЗАН та о. Юрій КОРПАНЮК.
Зазначені автівки доставить наш земляк – житель селища Кути, волонтер Володимир УГРИНЮК.
💪🚍📣ПАН ВОЛОДИМИР ВОЛОНТЕРИТЬ з 2014 року. ПРИЄМНО ЗАЗНАЧИТИ, ЩО ЦЯ ПОЇЗДКА ДО ЗАХИСНИКІВ НАШОЇ ДЕРЖАВИ Є 7️⃣0️⃣-тою – ЮВІЛЕЙНОЮ.
🤝Дякуємо Вам, Володимире за Вашу працю, ентузіазм, вмотивованість, активну і вагому підтримку української армії.
Бажаємо Вам наснаги, міцного здоровʼя та довголіття! Разом до Перемоги!
Допомагає в доставці цих авто військовослужбовець Михайло АНДРУСЯК.
☝🏻Потреба у транспорті сьогодні велика. За словами військових, авто — це одне із головних речей на фронті, своєрідний витратний матеріал. Вони потрапляють під обстріл, ламаються, тому їх потрібно ремонтувати та завозити щоразу нові.
🤝💪Щира подяка нашим Захисникам і Захисницям за мужність, силу та захист українських кордонів!
🤗Дякуємо волонтерам громади за підтримку Збройних Сил України!

СЛАВА УКРАЇНІ!🇺🇦