«Скарби Покуття» : під такою назвою виконано стінопис на фасаді Старокутського ліцею Кутської селищної ради

Днями біля памʼятника Тарасові Шевченку, що височіє перед фасадом Старокутського ліцею, відбувся захист дипломних робіт випускників Косівського фахового коледжу прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ Циклової комісії художнього розпису.

Саме стінопис і став дипломною роботою, що має назву “Скарби Покуття”. Автори : Свірнюк Марія, Коржук Богдана, Стадниченко Андріана. Керівник Ігор Барановський. Допомагали випускникам студенти 3-го курсу циклу художнього розпису: Явдошняк Р., Ковцуняк В., Притуляк А., Оринчук Б., Самуляк Ю., Жупанська З.

Щиро вдячні студентам та керівникові за чудову роботу.

Стінопис виконано за підтримки Кутської селищної ради.