ПОЛЕГЛОГО ГЕРОЯ ЮРІЯ ХМІЛЯ НАГОРОДЖЕНО (посмертно) ОРДЕНОМ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ІІІ ступеня

Указом Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності, вірність військовій присязі нагроджено: орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) Юрія Петровича ХМІЛЯ, жителя села Старі Кути.

Головою обласної державної адміністрації – начальницею обласної віськової адміністрації Світланою ОНИЩУК державну нагороду вручено матері Героя Анні Миколаївні ХМІЛЬ.