Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

Про спалах інфекційної хвороби у відпочинковому комплексі Вілла «Затишна» с. Микуличин Яремчанської міської громади

Про спалах інфекційної хвороби у відпочинковому комплексі Вілла «Затишна» с. Микуличин Яремчанської міської громади

Г оловне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє, що 07.07.2021 р. о 8:00 год. з КНП «Яремчанської МЛ» отримано екстрені повідомлення про захворювання на харчову токсикоінфекцію у 13 хворих, в т.ч. 12 дітей до 18 років, які перебували у відпочинковому комплексі Вілла «Затишна», що розташована за адресою: вул. Грушевського, 150 А, с. Микуличин, Івано-Франківської області (ФОП Якубів Н.В.). Заклад не зареєстрований як оператор ринку. Група дітей прибула на відпочинок із м.Коростеня, Житомирської області 05 липня 2021р. о 15-00 власним автобусом для святкування закінчення гімназії. Група складалася із 21 дитини віком 17 років, 2 – х дорослих супроводжуючих та 3-х батьків.

У дорозі діти вживали продукти харчування приготовлені вдома та купляли по дорозі. В готелі відпочивальники вживали їжу, яку взяли з дому, куплену по дорозі та приготовлену в закладі відпочинку (власноруч та працівниками закладу (обід, вечеря).

Захворювання розпочалося в другій половині дня (проявлялося нудотою, блювотою, підвищенням температури тіла до 37,2 С, болем в животі, в деяких – проносом). О 23:00 год. 06 липня 2021р. 12 дітей і один із батьків були госпіталізовані до інфекційного відділення КНП «Яремчанської МЛ» з попереднім діагнозом: харчова токсикоінфекція. Стан хворих – середньої важкості.

Станом на 15 год. 07.07.2021р. госпіталізовано 13 осіб із них 12 дітей до 18 років.

Ймовірна причина спалаху – вживання недоброякісних харчових продуктів.

Вжито наступні заходи:

– 07.07.2021 р. проведено епідеміологічне розслідування даного спалаху;

– проводиться позаплановий захід державного нагляду контролю у сфері безпечності харчових продуктів;

– повідомлено Головне управління Національної поліції;

– повідомлено органи місцевого самоврядування;

– проведено лабораторне обстеження відпочинкового комплексу Вілла «Затишна» з відбором проб харчових продуктів, готових страв, води питної, змивів на БГКП та пат. флору.

Протиепідемічні заходи тривають.

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *