ПРИВІТАЛИ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Сьогодні, напередодні Дня медичного працівника представники місцевої влади: секретар ради Сергій КОЛОТИЛО, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій ВАСИЛЬКЕВИЧ, керуючий справами виконавчого комітету Ярослав БРИНСЬКИЙ привітали медпрацівників

КНП «Кутська міська лікарня» з професійним святом. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв, військових медиків, які гідно виконували свій професійний обов’язок, захищаючи нашу державу та рятуючи життя іншим.

У своїй промові секретар ради зауважив на важливості роботи медичних працівників для громади та держави, а особливо в час війни, коли саме військові медики першими надають допомогу нашим бійцям.

Цього дня працівники сфери охорони здоров’я КНП «Кутська міська лікарня» отримали чимало подяк та грамот різного рівня, зокрема грамоти Кутської селищної ради з нагоди Дня медичного працівника за відданість справі, досягнуті успіхи в роботі, професіоналізм, активну громадську позицію.

Також привітання та подяки звучали від керівників закладу охорони здоров’я Кутської громади Ігоря ГРАБОВЕЦЬКОГО, Василя БЕРНЮГИ та заступника голови профспілки Ганни ЛУКАНЬ.

Прийміть щирі вітання, шановні медики з прийдешнім професійним святом! Нехай кожен день буде наповнений корисними справами і теплом людських стосунків, а таланти Вашого розуму й душі стануть підґрунтям нових професійних звершень!