Привітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА з Днем медичного працівника

Шановні працівники та ветерани медичної галузі Кутської громади! Сьогодні день тих людей, чия професія – бути захистом життя. День українських медичних працівників і працівниць, усіх наших лікарів, медичних сестер, бойових медиків.

Здоров’я – головне багатство, без якого неможливе повноцінне життя, тому Ваша праця завжди була і залишається затребуваною і шанованою. Подяка вам за високий професіоналізм, моральність, лікарську честь та щоденну благородну працю. Завдяки Вашій турботі та майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання і це найголовніше.

У період повномасштабної війни з росією, ми як ніколи усвідомлюємо важливість вашої роботи. Щодня, ризикуючи власним здоров’ям, ви продовжуєте залишатися на передовій та рятувати життя наших захисників.

Зичу вам міцного здоров’я, миру, добра, родинного затишку та благополуччя, успіхів у вашій нелегкій роботі. Разом – до Перемоги!

Вічна пам’ять та шана медикам, які гідно виконували свій професійний обов’язок допомагаючи іншим.

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК