Вихідними у Надвірній відбувся молодіжний захід – турнір Івано-Франківської області з пляжного волейболу серед жіночих команд до Дня молоді.

У змаганнях взяли участь 11 команд з Івано-Франківська, Кутів, Коломиї, Печеніжина та Надвірної.

Кутську громаду в турнірі представили дві команди:
🏐 Олександра Кирилюк – Романа Лазорик
🏐 Іванна Калиняк – Романа Кричун.

Змагання пройшли у дружній спортивній атмосфері. Спонсор команд Михайло Полатайчук, перевезенню спортсменок на змагання посприяв Ярослав Новицький.

Участь в турнірі відбулася за підтримки відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради.

Дякуємо Збройним Силам України!