Привітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА із Днем Святого Миколая

Дорогі діти! Шановні Захисники та Захисниці, жителі громади! З радістю вітаю вас із Днем Святого Миколая − святом, яке наповнює нас радістю, натхненням і теплом.

Це дивовижне свято дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє в наші душі почуття надії й любові, надихає на добрі справи. Святий Миколай − покровитель дітей, але його щедрість і милосердя поширюються на всіх нас.

Сьогодні ми дякуємо всім, хто допомагає тим, хто потребує допомоги та підтримує наших Захисників і Захисниць! Дякуємо військовим за відмінне виконання своїх обов’язків! Саме такі люди формують теплу атмосферу, дарують надію та добро.

Нехай чудо Святого Миколая не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю наші серця. Нехай на українську землю якомога скоріше прийде мир! Щоб кожна українська родина повернулася до свого звичного життя. Не втрачаємо надії, віримо у наших Захисників і Україну!

Добрих вам помислів і справ! Хай збуваються всі ваші великі та маленькі мрії!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК