Військових з Кутської громади з нагоди Дня Збройних Сил України привітали з їх професійним святом та вручили нагороди.

Сьогодні одне з найважливіших для нас свят — День Збройних сил України. Збройні сили України — це звучить потужно. На Збройні Сили, як відомо покладається оборона України, захист її суверенітету та територіальної цілісності. Наші військові здивували весь світ своєю мужністю, відданістю, патріотизмом, непереможним характером та самопожертвою.

Сьогодні, 6 грудня, у День Збройних Сил України у малій залі Будинку культури селища Кути привітали та нагородили військовослужбоців Кутської громади медаллю Івано-Франківської обласної ради “Лицар бойового чину”. У спільній молитві вшанували пам’ять тих хто віддав своє життя за волю і незалежність нашої держави, яку провели отці Михайло Будзан та Андрій Демчук.

Кутський селищний голова Дмитро ПАВЛЮК з великою вдячністю і шаною вручив 15 захисникам із Кутської громади, які захищали і захищають територіальну цілісність та державний суверенітет України, медалі Івано-Франківської обласної ради “Лицар Бойового чину”.

До нагородження були представлені:

Будзан Тарас Михайлович
Луцький Володимир Станіславович
Остап’юк Олександр Святославович
Остап’юк Олександр Михайлович
Чорнецький Дмитро Дмитрович
Олексин Андрій Дмитрович
Карапчук Володимир Дмитрович
Волошин Василь Васильович
Варварчук Вадім Михайлович
Додяк Василь Іванович
Савчук Дмитро Михайлович
Луканюк Назарій Іванович
Поляк Іван Ілліч
Чоланюк Роман Володимирович
Чоборяк Микола Іванович

Цією відзнакою нагороджують прикарпатців, які брали, або беруть безпосередню участь у бойових операціях або у виконанні бойових завдань. Після закінчення урочистої частини заходу своє мистецьке вітання присутнім дарувала вихованка Кутської школи мистецтв Тетянка Марущак. Сьогодні надважливо пам’ятати про наших Героїв та ні на хвилину не забувати, якою ціною нам подарований новий день!

Слава Збройним Силам України!