Привітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА з Днем підприємця України

Шановні підприємці! У першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Це свято енергійних, сміливих, наполегливих людей, що зуміли розпочати власну справу.

Саме підприємці є однією з головних рушійних сил будь-якої економіки. Без діяльності підприємництва взагалі важко уявити існування нашого суспільства, адже саме ви забезпечуєте потребу мешканців у товарах та послугах.

Підприємці Кутської громади, як і всієї України, вносять свій вагомий внесок у розвиток економіки, не лише як платники податків чи роботодавці, але й як спонсори та волонтери, що підтримують Збройні Сили України та допомагають військовим.

Дякую кожному з вас за наполегливу працю, ініціативність, прийняття важливих рішень, що сприяють розвитку громади й покращенню її добробуту. Хочу побажати вам невпинного руху вперед, добра й благополуччя вам і вашим родинам, вдалих угод, надійних партнерів, удачі в усіх починаннях та невичерпних сил і здоров’я для здійснення планів та ідей на майбутнє, на благо України!

Нехай усі життєві дороги ведуть до успіхів!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК