Привітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА з днем села Тюдів та Старі Кути

Шановні Старокутчани та Тюдівчани! День села – це не просто день, а свято спільної історії, традицій та культури, які передаються з покоління в покоління. У цей непростий для нашої держави час нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки й погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей. Зберігати традиції та рухатись вперед заради мирного майбутнього.

Щиро вітаю зі святом! Бажаю всім жителям Старих Кутів і Тюдова міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують злагода та добробут!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК