Привітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА з Днем Святої Трійці

Дорогі жителі громади! Прийміть вітання з величним святом Трійці, яке є торжеством віри в Бога, духовності та моральності, святом, яке додає всім нам сили жити, щиро боротися зі злом, бути впевненими, що правда і любов завжди перемагають, а віра творить дива.

В цей урочистий день також щиро вітаю шановного отця Андрія та парафіян УГКЦ Пресвятої Трійці селища Кути, які сьогодні відзначають 190 років із дня освячення Божого храму, що є пам’яткою архітектури місцевого значення.

Бажаю всім вірянам, щоб Отець, Син і Святий Дух оберігали ваші родини, приносячи в домівки душевний спокій, міцне здоров’я та непохитну віру у перемогу українського народу. Нехай упевненість допомагає вам долати всі труднощі. Нехай Господь береже Україну та кожного з нас!

Хай благодать Господня завжди перебуває з вами на многії та благії літа! Церковній громаді храму Пресвятої Трійці бажаю усіляких щедрот, розвитку та плідної духовної праці.

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК