Напружені матчі, в яких кожен гол міг змінити ситуацію на користь противника, сильні команди та непереборна жага до перемоги: команда зі Старих Кутів стала чемпіоном Косівського району з футболу сезону 2023-2024

🏆 Завершується чемпіонат Косівського району з футболу серед дорослих команд сезону 2023-2024.
⚽️ Впродовж осінньо-весняного періоду на футбольних полях нашого району тривала захоплююча безкомпоромісна чоловіча боротьба за звання кращої команди Косівщини.

З – поміж восьми футбольних команд НФК «Старі Кути» с. Старі Кути була кращою протягом усього сезону та заслужено, за один тур до завершення змагань, здобула титул найсильнішої команди Косівщини.

🤝 Щиро вітаємо гравців, представників, спонсорів, вболівальників з високим досягненням.
💪 Бажаємо успіху у фіналі кубку Косівського району, який відбудеться 30 червня 2024 року в Косові на стадіоні «Гуцульщина».

Дякуємо ЗСУ!