Привітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА з Преображенням Господнім

Шановні жителі громади! Сьогодні в Україні відзначають величне християнське свято Преображення Господнє, яке у народі називають Яблучний Спас. За старовинним звичаєм у цей день освячуються яблука, виноград та інші фрукти, а також мед, що символізує подяку людей Богові за отримані від нього щедроти природи.

Також Свято Преображення Господнього є храмовим святом для парафіян церкви ПЦУ Преображення Господнього та УГКЦ Преображення Господнього в селі Старі Кути. Всечесний отче Дмитре, Всечесний отче Юрію, шановні парафіяни, жителі громади прийміть щирі вітання!

Хай Господь обдаровує всіх вас многими літами, міцним здоров’ям, духовною силою, дарує всесильну свою допомогу у щирій праці на славу Христової Церкви, нашої громади та всієї України, а Господь дарує мир і спокій на нашій рідній землі! Божого благословення кожній родині.

Нехай Бог оберігає наших Воїнів!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК