ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ТА ЖИТЕЛІВ КУТСЬКОЇ ГРОМАДИ

🟢 Відповідно до наказу Івано-Франківської ОВА № 264 від 05.08.2024 «Про внесення змін до наказу Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 04.04.2022 № 12 (зі змінами)» 05.08.2024 прийнято рішення ВСТАНОВИТИ, що торгівля алкогольними напоями і речовинами, виробленими на спиртовій основі, на території Івано-Франківської області дозволена з 07:00 години до 23:00 години, за винятком продажу таких товарів військовослужбовцям та іншим особам, одягненим у військову форму одягу, однострій та формений одяг.

🟢 ЗАБОРОНИТИ роздрібну торгівлю алкогольними напоями (крім пива) і речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів), на території Івано-Франківської області з 23:00 години поточної доби до 07:00 години наступної доби, починаючи з 05.08.2024 до прийняття окремого рішення.