Привітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА зі святом Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Шановні жителі громади! Щиро вітаю Вас з великим християнським святом Благовіщення Пресвятої Богородиці!

Саме цього дня Архангел Гавриїл, вісник Божий, приніс Діві Марії чудову благу звістку про майбутнє народження Сина Божого. Цього року ми знову по особливому просимо в Господа та Пресвятої Богородиці про «благу вість» – про перемогу України над московським ворогом. Про мир на нашій Українській землі.

Від щирого серця бажаю всім українцям, щоб Боже благословіння ніколи не покидало українську землю. Нехай в українських оселях завжди панує здоров’я, щастя, добробут. Радісних звісток, миру і перемоги!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК