У Румунії (м. Сіґет) з 30 березня по 01 квітня 2023 року пройшли урочистості з нагоди святкування 25-річчя відродження Педагогічного ліцею ім. Тараса Григоровича Шевченка.

Організаторами заходу виступили Союз Українців Румунії та педагогічний ліцей ім. Тараса Шевченка, за сприяння депутата Парламенту Румунії Миколи- Мирослава Петрецького.

В урочистостях взяли участь Ольга Яремчук – головний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради і народний аматорський ансамбль бандуристів «Сонячна струна» (керівник Світлана Лазован).

Наші представники відвідали тематичні майстерні, поспілкувалися за круглим столом, за яким обговорили актуальні проблеми виховання рідної мови, налагодили дружні стосунки для подальшої співпраці.

Ансамбль «Сонячна струна» став окрасою ювілейного концерту у залі Джордже Енеску. Всіх учасників заходу нагородили ювілейними грамотами.

Приємно, що Управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА доручило саме нашій громаді представляти Прикарпаття в Румунії.