Привітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА зі святом Стрітення Господнього

Шановна громадо! Щиро вітаю з великим християнським святом Стрітення Господнього!

Це свято пов’язане з важливою подією в історії християнства – внесення новонародженого Божого Сина до Храму. Стрітення Господнє є провісником перемоги, адже символізує рух правильним шляхом у правильному напрямку.

Сьогодні Україна переживає найскладніший час в історії нашої незалежності. Тому ми молимося і просимо Божої допомоги. І віримо, що з Божою допомогою та завдяки мужності наших захисників, Україна переможе.

Бажаю всім Божих благословень, розради і бадьорості духу, міцного здоров’я, щастя, достатку, невичерпної енергії. Нехай на святу українську землю прийде мир після перемоги у російсько – українській війні!

З повагою селищний голова Дмитро Павлюк