Привітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА зі святом Успіння Пресвятої Богородиці

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ КУТСЬКОЇ ГРОМАДИ! Вітаю усіх зі святом Успіння Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадцяти найбільших у християнстві.

За традицією, у свято Успіння Пресвятої Богородиці згадують упокоєння, воскресіння та прославлення Матері Божої. Успіння – це символ перемоги життя над смертю, символ праведного завершення життєвого шляху.

З нагоди величного релігійного свята прийміть щирі привітання та побажання! Нехай у ваших душах завжди панує мир і любов. Бажаю кожному досягти свого успіху, здійснити свої найзаповітніші мрії.

Сьогодні, у найскладніші дні України, ми у спільній молитві звертаємося до Божої Матері, просимо опіки та захисту над нашими захисниками, які рятують Україну від російського агресора. Просимо у Богородиці Перемоги.

У цей величний день дякую Героям за мужність і звитягу у боротьбі за незалежність України. Нехай спільна молитва та віра у заступництво Богородиці додають нам сили подолати ворога.

Нехай всі наші воїни повернуться живими додому!

Вічна пам’ять загиблим Героям!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК