Привітання селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА з Преображенням Господнім та Днем пасічника України

Шановні жителі громади! Дорогі земляки! Сьогодні, 19 серпня, в Україні відзначають велике церковне свято Преображення Господнє, яке у народі називають Яблуневий Спас, а бджолярі відзначають своє професійне свято – День пасічника України.

Від щирого серця вітаю вас з великим християнським святом Преображення Господнього та усіх бджолярів зі святом пасічника! Честь і хвала трудівникам пасік, які приносять до нашого столу неповторний дар природи. Подяка вам за наполегливість та вірність народним традиціям.

Нехай Всемилостивий Господь Бог дарує мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів.

А праця на пасіці радує високими досягненнями і прекрасними результатами та щедрим медовим врожаєм.

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК