Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

Рік пандемії COVID-19: результати роботи Держпродспоживслужби Прикарпаття щодо протидії поширенню коронавірусу

15.03.2021 р.  № 87

Головам територіальних громад Івано-Франківської області

З метою інформування громадськості та доведення до широкого читацького загалу (в т.ч. шляхом публікації на офіційних веб-сайтах територіальних громад та сторінках у соціальних мережах ),

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  (76019 м. Івано-Франківськ, вул. Берегова, 24, тел. 51-13-89,  ifdergprod@vetif.gov.uaподає  наступну актуальну інформацію.

 Рік пандемії COVID-19:  результати роботи Держпродспоживслужби Прикарпаття  щодо протидії поширенню коронавірусу

12 березня 2020 року Україна почала жити у новій реальності. 11 березня 2020 року ВООЗ оголосила у світі пандемію через нову інфекційну хворобу COVID-19, а уряд України ухвалив рішення про запровадження в державі карантинних заходів.

Попередньо карантин мав тривати з 12 березня до 3 квітня 2020 року, однак його продовжили до 24 квітня… Триває він дотепер.

До пандемії коронавірусу не була готова жодна медична система і жоден уряд світу. Протягом року країни вчилися ефективно на неї реагувати, запроваджуючи обмеження, закриваючи кордони, магазини, ресторани,  церкви, торговельно-розважальні центри, школи та дитячі садки, а також  спонукаючи людей дотримуватися карантинних вимог.

Уже рік українці  живуть за новими правилами: звичною буденність стали захисні маски, антисептики, дотримання соціальної дистанції, дистанційне навчання та робочі онлайн-конференції.

Проте вірус не відступає –  щоденно кількість хворих тримається високих показників.

Виконуючи доручення Президента та Прем’єр-Міністра України, Кабміну, РНБО, облдержадміністрації, Державної та Регіональної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій,  Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з перших днів карантину переформатувало свою діяльність, спрямувавши максимальні ресурси на  запобігання розповсюдженню  нової респіраторної хвороби COVID-19.

Протягом 2020-2021 років робота Головного управління організована за такими напрямками:

– методична робота (створення алгоритмів роботи суб’єктів господарювання,  органів влади та місцевого самоврядування, шляхи їх виконання);

– інформаційне  забезпечення (публікація різного роду статей на офіційному веб-сайті, сторінці у ФБ, Телеграм-каналі; доведення інформацій до органів влади та місцевого самоврядування, надання інтерв’ю та коментарів для ЗМІ);

–  проведення планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю), моніторингових відвідувань  (створення робочих груп за участю представників Головного управління, Національної поліції, органів місцевого самоврядування);

–   проведення навчань, лекцій, бесід тощо.

Із детальною аналітичною довідкою про результати роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області щодо запобігання захворюваності на респіраторну хворобу COVID-19 можна ознайомитись  за посиланням.  

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *