ШАНОВНІ ПРЕДСТАВНИКИ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ КУТСЬКОЇ ТГ!

У вівторок, 10 серпня ц. р., до вашої уваги семінар на тему «Легалізація трудових відносин, детінізація заробітної плати та відповідальність за недотримання вимог законодавства про працю».

Організатор семінару – Косівська районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

Участь візьмуть представники Косівської державної податкової інспекції ГУ ДПС в Івано-Франківській області, Управління Держпраці в Івано-Франківській області та Кутської селищної ради.
Захід відбудеться у Будинку культури селища Кутів. Початок – об 11:00 годині.

Відділ економічного розвитку, підприємництва, регуляторної діяльності та міжнародного співробітництва Кутської селищної ради