Кутський ліцей віднині гордиться ексклюзивним державним прапором України

Учора, 05 серпня цього року, голова райдержадміністрації Петро Іванишин разом із Кутським селищним головою Дмитро Павлюк та його заступником Андрієм Василькевичем виконали почесну місію передачі державного прапора України Кутському ліцею.

У свій час керівництво Косівської РДА отримало у дарунок синьо-жовтий стяг нашої держави від начальника відділення цивільно-військового співробітництва управління ОК «Захід», підполковника Андрія Рисюка.

Прапор переданий Кутському ліцею Кутської селищної ради, який очолює Світлана Андрусяк, не випадково: у навчальному закладі належно проводиться робота щодо патріотичного виховання та збагачення духовного потенціалу учнівської молоді. Багато дітей школи входять до складу відокремленого підрозділу молодіжної організації «Пласт-НСОУ» «Станиця Кути».

Пресслужба Кутської селищної ради