КУТСЬКА ПІДСТАНЦІЯ ЕКСТРЕНОЇ (ШВИДКОЇ) МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ від СЬОГОДНІ зі СПЕЦІАЛІЗОВАНИМ САНІТАРНИМ АВТОМОБІЛЕМ

Сьогодні, 5 серпня, у м. Косові в урочистій обстановці відбулася офіційна передача повнопривідного автомобіля екстреної (швидкої) медичної допомоги класу B для Кутської підстанції Е(Ш)МД.

Ключі від автівки для її екіпажу були вручені за участю заступника селищного голови Андрія Василькевича та керівника КПН «Кутська міська лікарня» Ігоря Грабовецького.

Нагадаємо, що рішення про передачу «швидкої» для потреб жителів Кутської територіальної громади було прийняте постійною комісією Івано-Франківської обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики усередині цієї весни.

Кутська селищна рада в особі Дмитро Павлюк дякує за підтримку усім, хто долучився до важливої і потрібної справи.

Пресслужба Кутської селищної ради