ВІДБУЛИСЯ УСТАНОВЧІ ЗБОРИ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

Сьогодні, 5 серпня, відбулися Установчі збори Молодіжної ради при виконавчому комітеті Кутської селищної ради. Ініціативною групою був затверджений кількісний та персональний склад Молодіжної ради. До нього увійшли 17 осіб, обрані шляхом відкритого рейтингового голосування, які особисто були присутні на установчих зборах та подали відповідні документи.

Після цього були обрані голова, секретар зборів, а також лічильна комісія. За результатами рейтингового голосування очолила Молодіжну раду Єлізавета Гелевич. Її заступником став Ілля Мисюра. Секретарем – Андріана Колотило.

Першим завданням для молодіжного органу буде розробка Програми молодіжної політики до чергової сесії селищної ради.

Пресслужба Кутської селищної ради