ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КУТСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Від сьогодні, вівторка, 07 грудня, Івано-Франківська область виходить із «червоної» зони епідемічної небезпеки, яка діяла від 30 жовтня цього року. Рішення ухвалене вчора під час позачергового засідання Державної комісії з питань ТЕБ і НС. Відтепер Івано-Франківщина, згідно з карантинними правилами, – у «жовтій» зоні.
Водночас 06 грудня в Україні почали діяти нові правила карантину, які Уряд ухвалив минулого тижня. Стосуються вони у першу чергу невакцинованих українців. Тепер відвідувати громадські заклади на «жовтому» рівні епіднебезпеки зможуть лише ті, хто отримав принаймні одну дозу щеплення проти COVID-19 та має відповідний документ – «жовтий» COVID-сертифікат чи довідку 063/о тощо.
Пресслужба Кутської селищної ради