Шановні жителі нашої громади! Сердечно вітаю вас із Днем Європи!

Шановні жителі нашої громади!

Сердечно вітаю вас із Днем Європи!

У цей час ми маємо гарну нагоду разом з іншими європейськими народами продемонструвати єдність в утвердженні спільних цінностей та побачити нові перспективи розвитку Об’єднаної Європи.

Ми знаходимось практично в центрі Європейського континенту, тому бути повноправним членом Євросоюзу – це не тільки політика держави, а щире бажання українців, і наше з вами також.

Переконаний, що повноправне членство у європейських структурах надасть новий поштовх для культурного та економічного розвитку й України, а заодно – нашої громади.

З повагою

Кутський селищний голова                                                                                                      Дмитро Павлюк