Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

ЩО ТАКЕ ПРОБАЦІЯ?

ЩО ТАКЕ ПРОБАЦІЯ?

5 лютого 2015 року Верховною радою України прийнято Закон України №160 – VIII «ПРО ПРОБАЦІЮ». Цю дату прийнято вважати професійним святом працівників уповноважених органів з питань пробації.
Пробація – це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань не пов’язаних з позбавленням волі та забезпечення суду інформацією, що характеризує особу обвинуваченого.
Суб’єктами пробації є особи, які обвинувачуються у вчиненні злочину та стосовно яких отримано ухвалу суду про складення досудової доповіді, а також особи визнані винними у вчиненні кримінального правопорушення вироком суду та яким призначено покарання у виді, штрафу, позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, громадських та виправних робіт, також особи звільнені від призначеного покарання з випробуванням.
Також на органи пробації покладено виконання адміністративних стягнень у виді громадських, виправних та суспільно корисних робіт.
Метою пробації є забезпечення безпеки громади, шляхом виправлення засуджених, а також запобігання вчинення ними повторних кримінальних правопорушень.
Завдяки Збройним силам України, робота Косівського районного сектору пробації, під час воєнного стану мало чим відрізняється від роботи в мирний час.
У своїй роботі Косівський районний сектор філії Центру пробації в Івано-Франківській області тісно взаємодіє із судовими та правоохоронним органами, територіальними громадами, службою зайнятості, Центром надання безоплатної правової допомоги.
Повноваження Косівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області поширюються на 5 територіальних громад Косівського району:
-Косівська міська рада;
-Яблунівська та Кутська селищні ради;
-Рожнівська та Космацька сільські ради.
Інформація Косівського РС філії ДУ “Центр пробації” в Івано-Франківській обл

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *